DOWIEDZ SIĘ KIM JESTEŚMY I DLACZEGO JESTEŚMY NAJLEPSI

Wierzymy, że nasza praca może wiele zmieniać, kształtować ludzi i świat, w którym żyjemy. Chcemy pociągać do aktywności, wzmacniać więzy między ludźmi, budować relacje, a to wszystko dzięki WSPÓLNEMU doświadczeniu niezwykłej przygody.
 
Nasze cele osiągamy dzięki połączeniu różnych outdoorowych aktywności, które stają się impulsem do działania i pozytywnych zmian w Waszym życiu!
 
Specjalizujemy się w kameralnych zajęciach i warsztatach tworzonych z myślą o małych grupach w których możliwe jest zindywidualizowane podejście do każdego uczestnika i niesamowita atmosfera!

NASZA SPECJALNOŚĆ ZAJĘCIA, OBOZY, WARSZTATY

NASZĄ SPECJALNOŚCIĄ SĄ:
  • zajęcia przygodowe dla ojców z dziećmi w wieku szkolnym
  • zajęcia surwiwalowe dla ojców z synami w wieku nastoletnim
  • wyprawy i szkolenia dla mężczyzn indywidualnie projektowane 
  • wyjątkowe zajęcia dla rodzin łączące coaching rodzinny z przygodą 
Współpracujemy m.in z inicjatywą społeczną Tato. Net, Fundacją „Wyobraź Sobie”, Pracownią Coachingu Nadaro.
 
Programy tworzymy we współpracy z psychologami, trenerami oraz coachami.

MICHAŁ GRZESIAK Właściciel i pomysłodawca firmy CentrumPrzygody.com

Jestem absolwentem studiów z zakresu Turystyki i Rekreacji, instruktorem wspinaczki skalnej, survivalu. Oprócz kompetencji outdoorowych zajmuje się rozwojem osobistym moich klientów jako certyfikowany trener zmiany. Szkolę również jako doradca zawodowy metodą  Spadochronu „Bollesa” pomagając dorosłym odkrywać ich misje, przechodzić przez zmiany w kontekście rozwoju zawodowego. Jako certyfikowany trener inicjatywy Tato.net już dwukrotnie byłem prelegentem na Międzynarodowym Forum Tato.net. Od dwóch lat współpracuję z firmą Mercedes – Benz Grupa Wróbel w tworzeniu unikalnego projektu łączącego relacje, rozwój zawodowy i osobisty, przygodę. 
 
Posiadam wieloletnie doświadczenie w organizacji imprez we wspinaczce skalnej, survivalu, trekkingu, speleologii, spływach kajakowych i pontonowych. W mojej pracy uwielbiam prowadzić ludzi do głębszego poznania siebie i swoich bliskich przez narzędzie, którym sprawnie się posługuję – PRZYGODĘ! Najwyższa jakość zajęć i warsztatów oraz mój ciągły indywidualny rozwój jako trenera i instruktora jest dla mnie nadrzędną wartością, a przede wszystkim gwarancją satysfakcji uczestników, ich zmiany osobistej oraz w relacjach z innymi. 
 
Jestem mężem wyjątkowej i niepowtarzalnie dla mnie cierpliwej Sandry, ojcem Weroniki, Ani, Natalki i Julii. Wiem jak ważne są relacje w życiu człowieka, stąd pomysł wykorzystania pedagogiki przygody w budowaniu więzi między ludźmi.
O nas

Grzegorz Błasiak

„Człowiek kaskader”, ratownik WOPR, kwalifikowany pomocnik instruktora surwiwalu. Wszystkich zaraża pasją wspinaczki, pływania, skakania i latania… Od 8 lat pracuje z młodzieżą jako wychowawca oraz jako instruktor gimnastyki sportowej, aerobiku sportowego. Osiągnął 5 miejsce w Mistrzostwach Świata FISAF w Aerobiku Sportowym 2016 we Wiedniu w kategorii solista. Jest brązowym medalistą mistrzostw Europy w aerobiku sportowym. Jeśli tylko zobaczy w Tobie odrobinę chęci nie spocznie do półki nie wejdziesz na szczyt, bez względu na to czym ten szczyt dla ciebie będzie – cierpliwy i nieustępliwy, skuteczny to właśnie Grzesiek!

O nas

Łukasz Hucher

Prawdziwy pasjonat wspinaczki w każdej możliwej jej formie: skalnej, górskiej, lodowej itp.
Nasz instruktor wspinaczki skałkowej, jest także właścicielem Centrum wspinaczkowego TOP w Nowym Targu, w trakcie kursu przewodników tatrzańskich.
Z wielkim zaangażowaniem zaszczepia pasje wspinania w młodszych i starszych” łojantach”.
Prywatnie szczęśliwy mąż Karoliny i ojciec Wojtka.
O nas

Bartosz Cieśla

Instruktor harcerski z 10 letnim stażem, kierownik obozów oraz zawodowy instruktor surwiwalu. „Człowiek lasu” – zna go jak własną kieszeń, czuje się tu jak w domu. Zawsze uśmiechnięty i pełen optymizmu. Porywa dzieciaki i młodzież swoimi pomysłami. Bartosz potrafi dostrzec i rozwinąć w młodzieży to co innym umyka. Odpowiedzialny za projekty outdoor survival dla młodzieży oraz zajęcia dla szkół. Ma za sobą ultra maratony na orientację po górach, wspinaczki, eksploracje jaskiń.

REFERENCJE I WZMIANKI W MEDIACH