CENTRUM PRZYGODY

Daj się wciągnąć przygodzie!

Wakacyjna przygoda dla taty i dziecka

Wakacyjne wyprawy z centrumprzygody.com to wyjątkowa propozycja szkoleń outdoorowych dla ciebie i twojego dziecka. Czas, w którym:
  • przeżyjecie wspólnie niezapomniane chwile wśród dzikiej przyrody
  • głębiej poznacie siebie nawzajem
  • wzmocnicie łączącą was więź
  • nauczycie się wielu nowych umiejętności surwiwalowych
  • poznacie niezwykłych ludzi
Lato to doskonały czas na pierwszy kontakt z surwiwalem, możesz go doświadczyć wspólnie ze swoim dzieckiem w wieku od wczesnego etapu szkolnego (7 lat), aż do dojrzałego nastolatka (18 lat). Gwarantujemy moc nowych doświadczeń i umiejętności w każdym wieku.
Poniżej znajdziesz wszystko czego potrzebujesz, aby podjąć decyzję oraz dostosujesz poziom trudności do waszych oczekiwań. Powodzenia i do zobaczenia w terenie!

Co dokładnie otrzymujesz w ramach udziału w wyprawie?

Dzika przygoda

To tylko cztery dni, a naprawdę się dzieje! To co nas wyróżnia, to za co cenią nas ojcowie i dzieci to ogromna kreatywność w terenie. Co to dla was oznacza ? Cztery dni wysycone „dziką przygodą”, zwroty akcji, eksploracje. Nie korzystamy z udogodnień cywilizacji. Wędrujemy i poznajemy: pieszo, rowerem, kajakiem, packraftem, tratwą itp. przez co jesteście totalnie niezależni w podróżowaniu i odkrywaniu pięknych miejsc w Polsce, z których nie trzeba wracać do „ciepłego schroniska” gdy zapadnie zmrok.

dzika-przygoda

Warsztaty budowania więzi z dzieckiem

Autorskie warsztaty (6h) w zespołach ojciec i dziecko oparte na dialogach coachingowych oraz omawianiu grupowym waszych doświadczeń w terenie pozwoli wam na głębsze zrozumienie siebie nawzajem. Poznacie swoje potrzeby i emocje, które im towarzyszą oraz nauczycie się komunikować w taki sposób, by każdego dnia być bliżej siebie.

warsztaty-wiezi

Umiejętności surwiwalowe

Wybierając się na wyprawę możecie mieć pewność, że nie będzie to „event na zasadzie imprezy integracyjnej”, gdzie wszystko jest serwowane bez wysiłku na zasadzie rozrywki. Jeśli dacie troszkę z siebie my damy wam wiele więcej, bo to nasza pasja!

  • jeśli będziemy się wspinać to opanujecie węzły i techniki potrzebne do samodzielnego działania
  • jeśli wyruszymy nad wodę dowiecie się jak pływać: kajakiem, packraftem, pontonem, tratwą oraz poznacie podstawy ratownictwa wodnego
  • jeśli będziemy w górskim lesie nauczycie się podstaw przetrwania: rozniecania ognia, pozyskiwania wody, odnajdywania pożywienia i wielu innych terenowych sztuczek

survival-wakacje

Wakacje

Zobacz nasze propozycje szkoleniowe

wrapkit

Specjalizujemy się w outdoorowych warsztatach przygodowych, tworzonych z myślą o małych grupach głównie ojców z dziećmi, oraz rodzinnych i młodzieżowych, w których możliwe jest zindywidualizowane podejście do każdego uczestnika, które stają się impulsem do działania i pozytywnych zmian w Waszym życiu!

CENTRUMPRZYGODY.COM
ul. Leśna 5
42-311 Żarki Letnisko

© 2021 | Codelab
Wszystkie prawa zastrzeżone