CENTRUM PRZYGODY

Witajcie ojcowie!

Szkoła Przygody Taty i Dziecka jest owocem mojej pracy i doświadczenia zbieranego przez ostatnie sześć lat pracy warsztatowej z ojcami z całej Polski oraz Europy. Blisko tysiąc ojców razem z dziećmi uczestniczyło w różnych formach zajęć przygodowych realizowanych w centrumprzygody.com. Zanurzając się w przygodzie razem z Wami odczytałem to co jest dla Was najważniejsze, to co wielokrotnie na różne sposoby powtarzacie w kontekście ojcostwa, męskości, relacji, pracy. Do tego wszystkiego dodałem naukową wiedzę i własne doświadczenia ojcowskie co zaowocowało obecną formą zajęć. Jest możliwie najdoskonalsza i najbardzej efektywna do budowania, wzmacniania Waszych relacji z dziećmi przez przygodę i nie tylko, ponieważ daje też przestrzeń rozwoju Wam jako mężczyznom i ojcom. Pamiętajcie jednak, że ten projekt jest „żywy” i co roku ulega mniejszej lub większej modyfikacji po to by jak najlepiej odpowiedzieć na Wasze potrzeby i pomóc Wam się rozwijać!

Będzie dla mnie niezwykłą przyjemnością towarzyszyć Wam w Waszej podróży do odkrywania siebie i dziecka w często trudnych, realnych i niezwykłych doświadczeniach w terenie.

Michał Grzesiak

instruktor survivalu, trener outdooru i wspinaczki skalnej,
certyfikowany trener zmiany, certyfikowany trener programu Spadochron",
certyfikowany trener tato.net, prezes Fundacji Centrum Przygody

michal-grzesiak

Poznajcie naszą drużynę

Ludzie, których połączyła wspólna misja, pasja i przygoda !

wrapkit Michał Grzesiak

Centrum dowodzenia - właściciel i pomysłodawca centrumprzygody.com. Absolwent studiów z zakresu Turystyki i Rekreacji, instruktor wspinaczki skalnej, survivalu. Oprócz kompetencji outdoorowych zajmuje się rozwojem osobistym uczestników jako certyfikowany trener zmiany. Szkoli również jako doradca zawodowy metodą Spadochronu „Bollesa” pomagając dorosłym odkrywać ich misje, przechodzić przez zmiany w kontekście rozwoju zawodowego. Jako certyfikowany trener inicjatywy Tato.net już dwukrotnie był prelegentem na Międzynarodowym Forum Tato.net. Od dwóch lat współpracuje z firmą Mercedes – Benz Grupa Wróbel w tworzeniu unikalnego projektu łączącego relacje, rozwój zawodowy i osobisty, przygodę.

Posiada wieloletnie doświadczenie w organizacji imprez we wspinaczce skalnej, survivalu, trekkingu, speleologii, spływach kajakowych i pontonowych. W pracy uwielbia prowadzić ludzi do głębszego poznania siebie i swoich bliskich przez narzędzie, którym sprawnie się posługuję – PRZYGODĘ! Najwyższa jakość zajęć i warsztatów oraz ciągły indywidualny rozwój jest dla niego nadrzędną wartością, a przede wszystkim gwarancją satysfakcji uczestników, ich zmiany osobistej oraz w relacjach z innymi.

Mąż wyjątkowej i niepowtarzalnie cierpliwej Sandry, ojciec Weroniki, Ani, Natalki i Julii. Wie jak ważne są relacje w życiu człowieka, stąd pomysł wykorzystania pedagogiki przygody w budowaniu więzi między ludźmi.

Moje referencje

Certyfikat NORD WALK Certyfikat instruktora wspinaczki Certyfikat szkolenie obsługi parków linowych Dyplom Tato.net Kurs doskonalący dla instruktorów rekreacji ruchowej - wspinaczka skałkowa Coaching indywidualny i grupowy Kurs instruktora surwiwalu Kurs instruktora wspinaczki Kurs kierownika obozów Kurs "Trener w biznesie" Kurs Trenera Programu "Spadochron" Kurs Trenera Zmiany Kurs wychowawcy wypoczynku Kursy wspinaczkowy i alpinizmu przemysłowego Instruktor - ratownik parku linowego Referencje "Akademia Przyszlości" Referencje "Męska Strona Rzeczywistości" Szkolenie "Survival stosowany w jednostkach specjalnych"

wrapkit Sandra Grzesiak

Certyfikowany trener rozwoju osobistego. Pedagog z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą. Ukończyła kurs arteterapii (certyfikat). Jest właścicielką Pracowni Rozwoju Auxilium. Prowadzi warsztaty rozwoju osobistego, również z elementami arteterapii, dla kobiet, par i małżeństw, dzieci, młodzieży, a także całych rodzin. Posiada wyjątkową intuicję w kontakcie z drugim człowiekiem. Kocha pracować z ludźmi, towarzyszyć im na drodze poznawania siebie i odnajdywania harmonii. Na swoich warsztatach tworzy przestrzeń, w której uczestnik ma możliwość spotkać się ze sobą samym, ale również z bliską osobą, żeby przez wspólne doświadczenie dojść do głębszego zrozumienia siebie nawzajem w relacji. Prywatnie szczęśliwa żona wyjątkowego męża Michała i mama czterech córek Weroniki, Ani, Natalii i Julii. Czas wolny spędza w swojej pracowni malarskiej/w lesie. Współpracuje aktywnie z centrumprzygody.com.

jakub-skwara Jakub Skwara

Pasjonat outdooru z doświadczeniem wspinaczek alpejskich. Ukończył kurs skałkowy w szkole wspinania, zimowy kurs turystyki wysokogórskiej oraz szkolenia outdoorowe centrumprzygody.com do prowadzenia zajęć w różnorodnych środowiskach. Zawodowy instruktor surwiwalu, który regularnie co miesięcznie prowadzi zajęcia z młodzieżą i dziećmi a wakacyjnie także rodzinami. Jako lider grupy rozwoju osobistego w Krakowie posiada doświadczenie w empatycznym prowadzeniu warsztatów dla dzieci i młodzieży oraz studentów. Jego osobowość i zaangażowanie sprawiają, że z łatwością zdobywa zaufanie uczestników wypraw i szkoleń.
 
 

piotr-lizak Piotr Lizak

Dusza towarzystwa i człowiek, dla którego miesiąc bez wyjazdu w teren nie ma racji bytu. Zajmuje się wspinaczką skalną, ukończył kurs wspinaczki linowej Politechniki Wrocławskiej, zjadł zęby na szeroko pojętym survivalu i bushcrafcie. Ukończył kurs pomocnika instruktora centrumprzygody.com. Pierwsze samotne 48h w lesie spędził mając 15 lat ! Oprócz tego jest instruktorem i drużynowym w Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej z ponad pięcioletnim stażem. Z wielką radością swój wolny czas poświęca dzieciom i nastolatkom, pomagając im pracować nad sobą, rozwijać swoje zainteresowania i poznawać talenty. Liczne zainteresowania naukowe i sportowe, a także nieschodzący nigdy z twarzy uśmiech sprawiają że nie można się z nim nudzić!

jakub-bugla Jakub Bugla

Człowiek który dokładnie zna idee naszych zajęć ponieważ sam przeżywał je przez kilka lat razem ze swoim ojcem! Bardzo ważne są dla niego wartości rodzinne. Po latach bycia uczestnikiem nadszedł czas na awans i tak Kuba dołączył do kadry centrumprzygody.com. Ukończył szkolenie outdoorowe centrumprzygody.com obejmujące praktyczne umiejętności radzenia sobie we wszystkich środowiskach surwiwalowych dostępnych w naszym kraju oraz intensywny dwutygodniowy kurs linowo - jaskiniowy. Wychowawca, pomocnik instruktora surwiwalu, żeglarz jachtowy - ten człowiek potrafi wymyślać coś z niczego i rozwiązywać naprawdę zawiłe problemy. Pasjonat tworzenia filmów i relacji z naszych wypraw i nie tylko ;)
 

grzegorz-blasiak Grzegorz Błasiak

„Człowiek kaskader”, ratownik WOPR, kwalifikowany pomocnik instruktora surwiwalu, instruktor sztuk walki, kalisteniki. Wszystkich zaraża pasją wspinaczki, pływania, skakania i latania… Od 8 lat pracuje z młodzieżą jako wychowawca oraz jako instruktor gimnastyki sportowej, aerobiku sportowego. Jest wielokrotnym medalistą mistrzostw Polski i Europy w aerobiku sportowym. Jeśli tylko zobaczy w Tobie odrobinę chęci nie spocznie dopółki nie wejdziesz na szczyt, bez względu na to czym ten szczyt dla ciebie będzie – cierpliwy i nieustępliwy, skuteczny to właśnie Grzesiek!
 
 
 
 

wrapkit

Specjalizujemy się w outdoorowych warsztatach przygodowych, tworzonych z myślą o małych grupach głównie ojców z dziećmi, oraz rodzinnych i młodzieżowych, w których możliwe jest zindywidualizowane podejście do każdego uczestnika, które stają się impulsem do działania i pozytywnych zmian w Waszym życiu!

CENTRUMPRZYGODY.COM
ul. Zamenhofa 26/32 lok. 73
42-207 Częstochowa

+48 691 756 311
© 2021 | Codelab
Wszystkie prawa zastrzeżone