CENTRUM PRZYGODY

Dowiedz się kim jesteśmy

I dlaczego jesteśmy najlepsi

Witajcie ojcowie!

Szkoła Przygody Taty i Dziecka jest owocem mojej pracy i doświadczenia zbieranego przez ostatnie sześć lat pracy warsztatowej z ojcami z całej Polski oraz Europy. Blisko tysiąc ojców razem z dziećmi uczestniczyło w różnych formach zajęć przygodowych realizowanych w centrumprzygody.com. Zanurzając się w przygodzie razem z Wami odczytałem to co jest dla Was najważniejsze, to co wielokrotnie na różne sposoby powtarzacie w kontekście ojcostwa, męskości, relacji, pracy. Do tego wszystkiego dodałem naukową wiedzę i własne doświadczenia ojcowskie co zaowocowało obecną formą zajęć. Jest możliwie najdoskonalsza i najbardzej efektywna do budowania, wzmacniania Waszych relacji z dziećmi przez przygodę i nie tylko, ponieważ daje też przestrzeń rozwoju Wam jako mężczyznom i ojcom. Pamiętajcie jednak, że ten projekt jest „żywy” i co roku ulega mniejszej lub większej modyfikacji po to by jak najlepiej odpowiedzieć na Wasze potrzeby i pomóc Wam się rozwijać!

Będzie dla mnie niezwykłą przyjemnością towarzyszyć Wam w Waszej podróży do odkrywania siebie i dziecka w często trudnych, realnych i niezwykłych doświadczeniach w terenie.

Michał Grzesiak

instruktor survivalu, trener outdooru i wspinaczki skalnej,
certyfikowany trener zmiany, certyfikowany trener programu Spadochron",
certyfikowany trener tato.net, prezes Fundacji Centrum Przygody

michal-grzesiak

Poznajcie naszą drużynę

Ludzie, których połączyła wspólna misja, pasja i przygoda !

wrapkit Michał Grzesiak

Centrum dowodzenia - właściciel i pomysłodawca centrumprzygody.com. Wie jak ważne są relacje i bliskie więzi w życiu człowieka, to wręcz jego „powietrze którym oddycha” stąd pomysł wykorzystania osobistych doświadczeń oraz pedagogiki przygody w budowaniu więzi między ludźmi. Charyzmatyczny lider, wulkan energii, pełen optymizmu który zainspiruje Cię do zmiany, przygotuje i poprowadzi tam gdzie dziś dotrzeć wydaje Ci się niemożliwym. Posiada 12 letnie doświadczenie w organizacji szkoleń wspinaczkowych, survivalowych, trekkingu, spływów kajakowych, pontonowych oraz packraftingu w kraju jak i za granicą. Rozwija projekty survivalowych szkoleń zagranicznych opartych na budowaniu realnego kompetentnego zespołu i mierzenia się wspólnie z wyzwaniami każdego dzikiego terenu. Absolwent studiów z zakresu Turystyki i Rekreacji, instruktor wspinaczki skalnej, survivalu, kajakarstwa. Oprócz kompetencji outdoorowych zajmuje się rozwojem osobistym uczestników jako certyfikowany trener zmiany. Szkoli również jako doradca zawodowy metodą Spadochronu „Bollesa” pomagając dorosłym odkrywać ich misje, przechodzić przez zmiany w kontekście rozwoju zawodowego. Jako certyfikowany trener inicjatywy Tato.net już dwukrotnie był prelegentem na Międzynarodowym Forum Tato.net. Jego doświadczenie pracy z mężczyznami to już kilkaset godzin warsztatowych! Współpracował z firmą Mercedes – Benz Grupa Wróbel w tworzeniu unikalnego projektu łączącego relacje, rozwój zawodowy i osobisty, przygodę. W pracy uwielbia prowadzić ludzi do głębszego poznania siebie i swoich bliskich przez narzędzie, którym sprawnie się posługuję – PRZYGODĘ!

Najwyższa jakość zajęć i warsztatów oraz ciągły indywidualny rozwój jest dla niego nadrzędną wartością, a przede wszystkim gwarancją satysfakcji uczestników, ich zmiany osobistej oraz w relacjach z innymi. Mąż wyjątkowej i niepowtarzalnie cierpliwej Sandry - jego stałej inspiracji i motywacji do rozwoju z którą realizuje m.in projekt dla rodziców. Tata wspaniałych młodych dziewcząt w wieku szkolnym i nastoletnim: Weroniki, Ani, Natalki i Julii.

Moje referencje

Certyfikat NORD WALK Certyfikat instruktora wspinaczki Certyfikat szkolenie obsługi parków linowych Dyplom Tato.net Kurs doskonalący dla instruktorów rekreacji ruchowej - wspinaczka skałkowa Coaching indywidualny i grupowy Kurs instruktora surwiwalu Kurs instruktora wspinaczki Kurs kierownika obozów Kurs "Trener w biznesie" Kurs Trenera Programu "Spadochron" Kurs Trenera Zmiany Kurs wychowawcy wypoczynku Kursy wspinaczkowy i alpinizmu przemysłowego Instruktor - ratownik parku linowego Referencje "Akademia Przyszlości" Referencje "Męska Strona Rzeczywistości" Szkolenie "Survival stosowany w jednostkach specjalnych" Kurs kajakarstwa Kurs kanioningu Packrafting i Ratownictwo na wodach szybkopłynących Trening terapeutyczny Referencje Grupa Wróbel

wrapkit Sandra Grzesiak

Certyfikowany trener rozwoju osobistego. Pedagog z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą. Ukończyła kurs arteterapii (certyfikat). Prowadzi warsztaty rozwoju osobistego, również z elementami arteterapii, dla kobiet, par i małżeństw, dzieci, młodzieży, a także całych rodzin. Posiada wyjątkową intuicję w kontakcie z drugim człowiekiem. Kocha pracować z ludźmi, towarzyszyć im na drodze poznawania siebie i odnajdywania harmonii. Na swoich warsztatach tworzy przestrzeń, w której uczestnik ma możliwość spotkać się ze sobą samym, ale również z bliską osobą, żeby przez wspólne doświadczenie dojść do głębszego zrozumienia siebie nawzajem w relacji. Prywatnie szczęśliwa żona wyjątkowego męża Michała i mama czterech córek Weroniki, Ani, Natalii i Julii. Czas wolny spędza w swojej pracowni malarskiej/w lesie. Współpracuje aktywnie z centrumprzygody.com. Więcej o tej wspaniałej kobiecie i jej pasji do rozwoju znajdziesz na jej stronie internetowej i blogu: sandragrzesiak.com

jakub-skwara Jakub Skwara

Człowiek który uwielbia pracę z młodzieżą. Trener rozwoju osobistego, zawodowy instruktor survivalu. Uwielbia pomagać dzieciom, młodzieży, dorosłym rozwijać się i odkrywać siebie, a przez to budować lepszej jakości relacje i czerpać większą satysfakcję z życia. Jego osobowość i zaangażowanie sprawiają, że łatwo mu zdobyć zaufanie uczestników wypraw i szkoleń. Bardzo ważne są dla niego wartości rodzinne - już mąż, a zapewne za jakiś czas wspaniały ojciec.  Oto Kuba w liczbach : )

6 lat doświadczenia jako lider grupy rozwoju osobistego
5 lat empatycznego prowadzenia warsztatów dla dzieci i młodzieży podczas wyjazdów outdoorowych
5 lat prowadzenia zajęć outdoorowych jako instruktor: survival, jaskinie, wspinaczka, rafting, bagna itp.

Ukończył wewnętrzne kursy i szkolenia outdoorowe w centrumprzygody.com podwyższające kompetencje instruktorskie i narzędzia rozwojowe do pracy z grupami.
 
 

grzegorz-blasiak Grzegorz Błasiak

Człowiek kaskader dla którego nie ma rzeczy niemożliwych. Z wykształcenia Nauczyciel Wychowania Fizycznego ze specjalizacją Trenera Przygotowania Motorycznego. Instruktor survivalu, gimnastyki sportowej, aerobiku sportowego. Ratownik WOPR i MSWiA. Uczestnik wielu kursów odnośnie prowadzenia zajęć typu outdoor.  Sportowo - Wielokrotny Medalista Mistrzostwa Świata i Europy w Aerobiku Sportowym w czym jego najwyższe osiągnięcie to Mistrzostwo Świata w kategorii indywidualnej mężczyzn w 2021 roku.  Zawodowo - Trener sportów gimnastycznych w wielu klubach, trener Centrum Aktywności Seniora Bieżanów Kraków oraz Instruktor Centrum Przygody z 8 letnim doświadczeniem. Ukończył wewnętrzne kursy i szkolenia outdoorowe w centrumprzygody.com podwyższające kompetencje instruktorskie i narzędzia rozwojowe do pracy z grupami.  Woda, skały, las, żadne warunki nie są mu obce. Człowiek konkretny acz cierpliwy, potrafi poświęcić czas i uwagę by pomóc drugiej osobie rozwinąć swój potencjał i uwierzyć w swoje siły. Z Grześkiem każdy czuje się bezpiecznie - niezależnie od tego jak głęboko utknął w bagnie może mieć pewność wsparcia i ostatecznego sukcesu. Bardzo ważne są dla niego wartości rodzinne - już mąż, a zapewne za jakiś czas wspaniały ojciec. 
 
 
 
 

jakub-bugla Jakub Bugla

Jest osobą, której motto brzmi: "Nie ma miejsca gdzie nie dałoby się wejść!" Wychodzi poza granice codziennego życia, zawsze spoglądając w górę, gotów zdobywać nowe szczyty. Instruktor alpinistycznych technik linowych, wychowawca, żeglarz jachtowy i twórczy pasjonat. Ukończone wewnętrzne kursy i szkolenia outdoorowe w centrumprzygody.com podwyższające kompetencje instruktorskie i narzędzia rozwojowe do pracy z grupami. Jego życie to nieustanne poszukiwanie przygód i rozwiązywanie zawiłych problemów. Znany z umiejętności kreowania czegoś z niczego, potrafi wyjść poza utarte szlaki i odnaleźć innowacyjne rozwiązania.  Człowiek który dokładnie zna idee naszych zajęć ponieważ sam przeżywał je przez kilka lat razem ze swoim ojcem! Bardzo ważne są dla niego wartości rodzinne - już mąż, a zapewne za jakiś czas wspaniały ojciec.  Hobbystycznie pasjonat tworzenia filmów i relacji z naszych wypraw i nie tylko ;)
 

jan-krol Jan Król

Od zawsze pasjonowały go góry i przygoda! Jest pasjonatem wspinaczki, trekkingu, survivalu i wszelkiego rodzaju outdooru. Jako chłopak, swoją przygodę zaczynał w harcerstwie, gdzie obecnie jest instruktorem ZHR i doświadczonym drużynowym. Pracuje z dziećmi i młodzieżą jako wychowawca, regularnie organizuje wyjazdy przygodowe i obozy harcerskie. Jest zawodowym instruktorem survivalu, trenerem personalnym i ratownikiem KPP, a alpinistyczne techniki linowe są dla niego chlebem powszednim! Uwielbia działać z ludźmi w terenie! Ukończył wewnętrzne kursy i szkolenia outdoorowe w centrumprzygody.com podwyższające kompetencje instruktorskie i narzędzia rozwojowe do pracy z grupami.

Specjalizujemy się w multidyscyplinarnych outdoorowych warsztatach i szkoleniach survivalowych, tworzonych z myślą o małych grupach: głównie ojców z dziećmi, mężczyzn, rodziców w których możliwe jest zindywidualizowane podejście do każdego uczestnika. Uważność, zaangażowanie, wyjątkowe połączenie kompetencji twardych i miękkich sprawiają, że prowadzone zajęcia stają się impulsem do działania i pozytywnych zmian w Waszym życiu!

Adres: centrumprzygody.com

Ul. Leśna 5

42-311 Żarki Letnisko

691 756 311

mail: michal@centrumprzygody.com

wrapkit

Specjalizujemy się w outdoorowych warsztatach przygodowych, tworzonych z myślą o małych grupach głównie ojców z dziećmi, oraz rodzinnych i młodzieżowych, w których możliwe jest zindywidualizowane podejście do każdego uczestnika, które stają się impulsem do działania i pozytywnych zmian w Waszym życiu!

CENTRUMPRZYGODY.COM
ul. Leśna 5
42-311 Żarki Letnisko

Dołącz do Nas

© 2021 | Codelab
Wszystkie prawa zastrzeżone